При Яворівській районній державній адміністрації працює консультативно-координаційний центр для ВПО

При Яворівська районна державна адміністрація працює консультативно-координаційний центр для ВПО:

З понеділка по п’ятницю з 09.00-17.00
Тут безкоштовно надають допомогу ВПО: юридичну, психологічну, соціальну, від міжнародних організацій та об'єднання послуг грантових програм, швидка взаємодія з державними структурами й територіальними громадами.
Центр розташований у "Будинку воїна" в центрі міста Яворів по вулиці Шашкевича, 1 А.
Контактний номер телефону: 097-58-53-381, Алла Анатоліївна.
Якщо вам потрібна допомога, телефонуйте за номером контактного центру Львівської обласної військової адміністрації: 112.
Для того, щоб зареєструватись на консультацію, необхідно заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/mXDsW14
Нагадаємо, за ініціативи Львівська обласна державна адміністрація при кожній районній адміністрації створено консультативно-координаційні центри для ВПО та усіх людей, які потребують допомоги.