На Яворівщині продовжує працювати консультативно-координаційний центр при Яворівська районна державна адміністрація

Безкоштовна допомога внутрішньо переміщеним особам. На Яворівщині продовжує працювати консультативно-координаційний центр при Яворівська районна державна адміністрація

Станом на сьогодні зареєстровано 151 анкету від внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території району та потребують допомоги. Найбільше люди звертаються за гуманітарною та психологічною допомогою.

До допомоги переміщеним особам Яворівського району вже долучились Чеська організація «Людина в біді» і Данська рада у справах біженців «DRC».

Центр розташований у "Будинку воїна" в центрі міста Яворова по вулиці Шашкевича 1 А.

Графік роботи: понеділок-пятниця з 09.00 год до 17.00 год

Контактний номер телефону: 097-58-53-381 Алла Анатоліївна

Нагадаємо, З ініціативи очільника Львівська обласна державна адміністрація Максим Козицький у Львівській області працює 9 консультативно-координаційних центрів.

Тут внутрішньо переміщені особи можуть отримати юридичну, соціальну, допомогу від міжнародних організацій та об'єднання послуг грантових програм; швидка взаємодія з державними структурами та територіальними громадами.

Якщо вам потрібна допомога, телефонуйте за номером контактного центру Львівської обласної військової адміністрації: 112.

Внутрішньо переміщені особи, які хочуть зареєструватися на консультацію, мають заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/mXDsW14

Переглядів: 0