Благодійний фонд “Карітас Львів УГКЦ” передав гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам Яворівського району

Благодійний фонд "Карітас” Львів УГКЦ” передав гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам Яворівського району

Сьогодні, в консультативно-координаційному центрі при Яворівська районна державна адміністрація для переміщених осіб району, які зареєструвались та заповнили анкету у центрі було надано 10 безкоштовних консультацій психолога та 30 сімей отримали гуманітарну допомогу від благодійного фонду "Карітас” Львів УГКЦ”, а саме: продукти харчування, засоби гігієни, памперси.

Станом на сьогодні в консультативно-координаційному центрі зареєстровано 160 анкет від внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території району та потребують допомоги. Найбільше люди звертаються за гуманітарною та психологічною допомогою.

Нагадаємо, З ініціативи Львівська обласна державна адміністрація  при Яворівська районна державна адміністрація  функціонує консультативно-координаційний центр для внутрішньо переміщених осіб.

Тут переселенці можуть отримати безкоштовну допомогу: юридичну, психологічну, соціальну, від міжнародних організацій та об'єднання послуг грантових програм, швидка взаємодія з державними структурами й територіальними громадами.

Центр розташований у "Будинку воїна" в центрі міста Яворів по вулиці Шашкевича, 1 А.

Графік роботи: понеділок-пятниця з 09.00 год до 17.00 год.

Контактний номер телефону: 097-58-53-381, Алла Анатоліївна.

Щоб записатися на консультацію, заповніть форму: https://cutt.ly/PC42hJw

Переглядів: 0