День Героїв - це свято на честь героїв України від княжої та козацької доби і до січових стрільців, вояків армії УНР та УПА, діячів ОУН та новітніх Героїв України Започатковане це свято було в 1941 році в середовищі ОУН на честь загиблого в цей день в 1938 році полковника Євгена Коновальця . Однак на Яворівщині відзначають на другий день Зелених свят, так як відзначали це свято задовго до 1941 р
З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави 1 червня 2017 голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян, голова Яворівськогї районної ради Володимир Сичак, керівник апарату Зоряна Мірило зустрілися з духовенством Яворівського району, а саме з о.Шидловським Володимиром, о. Кобасяром Степаном, о Пітою Романом та о.Гавриленком Володимиром .
Від так, День Героїв України відзначаємо на другий день Зелених свят , як заведено на Яворівщині. Початок віче –о 12:00 в центрі м Яворова біля пам’ятника Т.Г.Шевченку.
Слава Україні! Героям слава!




