НАРАДА ПО ПРОГРАМАХ КОМУНАЛЬНИХ НЕКОМЕРЦІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЯВОРІВСЬКОГО РАЙОНУ НА 2020 РІК

Вчора, 21 травня, під керівництвом голови Яворівської районної державної адміністрації Андрія Шумського, за участю голови Яворівської районної ради Володимира Сичака відбулась нарада щодо проекту програм комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Яворівського району забезпечення інсуліном та безкоштовними медикаментами пільгової категорії населення, профілактики та лікування тромбоемболічних ускладнень, серцево-судинних захворювань, медичної реабілітації дорослих та дітей з ураженням  опорно-рухового апарату та нервової системи, розвитку та підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Яворівського району на 2020 рік.

Участь у нараді взяли перший заступник голови Яворівської райдержадміністрації Віталій Денега, керівник апарату райдержадміністрації Зоряна Мірило, завідувач сектору фінансово-господарського забезпечення Ірина Михайлович та начальник фінансового управління Надія Горох.

Під час наради обговорили виконання доходів, зміни до районних програм, заходи та проекти районних програм по комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Яворівського району на 2020 рік.

На завершення вирішили програми комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Яворівського району об’єднати одну програм комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Яворівського району забезпечення інсуліном та безкоштовними медикаментами пільгової категорії населення, профілактики та лікування тромбоемболічних ускладнень, серцево-судинних захворювань, медичної реабілітації дорослих та дітей з ураженням  опорно-рухового апарату та нервової системи, розвитку та підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Яворівського району на 2020 рік.

«Ця програма є необхідною для підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Яворівського району, з метою покращення забезпечення району медикаментами, особливо пільгової категорії населення, для покриття потреби, особливо хворих з важким, орфанними, онкологічними захворюваннями» - інформує Ірина Михайлович

Переглядів: 52