Коротко, що варто знати мешканцям Яворівщини станом на цю годину:

198 днів незламності духу українського народу

Коротко, що варто знати мешканцям Яворівщини станом на цю годину:
Сповіщення про повітряну тривогу не приходило.
Поліція опрацювала 69 звернень від громадян.
У районі виникло п'ять пожеж сухої трави:
▪️08.09.22 року об 11.31 год. створено виклик на пожежу в с. Грушів (ЯворівськаТГ) на відкритій території. Вогнем знищено суху траву на площі 2 500 м2.
▪️08.09.22 року о 14.46 год. створено виклик на пожежу в с. Мужиловичі (Новояворівська ТГ) на відкритій території. Вогнем знищено суху траву на площі 2 000 м2.
▪️08.09.22 року о 15.16 год. створено виклик на пожежу в с. Підгать (Мостиська ТГ) на відкритій території. Вогнем знищено суху траву та чагарник окремими осередками на площі 120 м2.
▪️ 08.09.22 року о 16.35 год. створено виклик на пожежу в с. Ліс (Новояворівська ТГ) на відкритій території. Вогнем знищено суху траву на площі 1 000 м2. Врятовано: будівлю.
▪️08.09.22 року о 19.11 год. створено виклик на пожежу в с. Ясниська (Івано-Франківська СелТГ) Яворівського району на відкритій території. Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 20 м2.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ЧЕРГ НА ВИЇЗД З ТЕРИТОРІЇ СУМІЖНИХ ДЕРЖАВ У НАПРЯМКУ УКРАЇНИ 👉 https://cutt.ly/6K62Hi1
Черги перед пунктами пропуску україно-польського кордону:
▪️«Грушів» - 0 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів здійснюється лише на вихід з метою евакуації);
▪️«Краківець» - 0 л/а, 4 автобусів; (пропуск пішоходів не здійснюється);
▪️«Шегині» - 0 л/а, 9 автобуси, 0 пішоходів (пропуск пішоходів здійснюється у обох напрямках).
На обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб Яворівського району зареєстровано 9 214 особа.
Продовжує працювати гаряча лінія Яворівської районної військової адміністрації. Отримати необхідну інформацію можна зателефонувавши за номером: 03259-21380.
На Яворівщині функціонує консультативно-координаційний центр для внутрішньо переміщених осіб.
Громади Львівщини запрошують приєднатись до Всесвітнього прибирання «World Cleanup Day». Цього року Всесвітній день прибирання розпочнеться 17 вересня о 10:00.
На Львівщині забезпечать якісний інтернет-зв'язок для усіх укриттів у закладах освіти та медицини.
Всім спокійного робочого дня. Бережіть себе.