Коротко, що варто знати мешканцям Яворівщини станом на цю годину:

195-й день війни

Коротко, що варто знати мешканцям Яворівщини станом на цю годину:
Один раз приходило сповіщення про повітряну тривогу. Небезпека не справдилася. Дякую Богу та Силам ППО.
Поліція опрацювала 38 звернень від громадян.
Минулої доби у районі зафіксовано одну пожежу:
▪️05.09.22 року о 09.06 год. створено виклик на пожежу в с. Паланки (Івано-Франківська ТГ) на відкритій території. Вогнем знищено сміття на площі 15 м2.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ЧЕРГ НА ВИЇЗД З ТЕРИТОРІЇ СУМІЖНИХ ДЕРЖАВ У НАПРЯМКУ УКРАЇНИ 👉 https://cutt.ly/6K62Hi1
Черги перед пунктами пропуску україно-польського кордону:
▪️«Грушів» - 0 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів здійснюється лише на вихід з метою евакуації);
▪️«Краківець» - 0 л/а, 0 автобусів; (пропуск пішоходів не здійснюється);
▪️«Шегині» - 0 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів здійснюється у обох напрямках).
На обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб Яворівського району зареєстровано 9 223 особи.
Продовжує працювати гаряча лінія Яворівської районної військової адміністрації. Отримати необхідну інформацію можна зателефонувавши за номером: 03259-21380.
На Яворівщині функціонує консультативно-координаційний центр для внутрішньо переміщених осіб.
Станом на 01.09.2022 року в Яворівському районі відсутня кредиторська заборгованість по заробітній платі та інших соціальних виплатах з місцевого бюджету. Фінансування всіх першочергових поточних видатків здійснюється згідно помісячних розписів асигнувань.
Підприємці Львівщини можуть отримати ваучерну підтримку для бізнесу: документи приймають до 15 вересня. Документи необхідно подати до 15 вересня у Департамент економічної політики Львівської ОДА за адресою: Львів, вул. Винниченка, 18 (контактний тел.: 299-92-79)
Все буде Україна 🇺🇦