Керівник апарату РВА провела zoom-нараду з керівниками відділу культури району

Керівник апарту Яворівської РВА Ірина Кравчук провела zoom-нараду з заступниками голів територіальних громад з соціальних питань та керівниками відділу культури  Яворівського району

Під час наради піднімалось питання щодо вшанування новітніх Героїв Яворівщини, та розгляд пілотного проєкту у Львівській області щодо соціалізації військових під час воєнного стану та після. Також обговорили участь громад Яворівщини у проєкті "Перегляд фільму просто неба", яку організовує ГО "Офіс Молоді" спільно з департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА

Відтак, Ірина Євгенівна запропонувала керівникам громад району долучитись до вшанування пам'яті Героїв Яворівщини, які народилися чи віддали життя за Батьківщину.

Додамо, у Яворівській громаді захід відбуватиметься перший вівторок кожного місяця, зі вшануванням Захисників громади,  які народилися чи віддали життя за рідну землю цього місяця.

Крім цього, до учасників онлайн наради звернувся один з  організаторів заходу, де  розповів детальніше про проєкт "Перегляд фільму просто неба" та наголосив на  моменти, які потрібно для проведення заходу нас у районі.

Переглядів: 1