600 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ПЕРЕДБАЧЕНО НА ЯВОРІВЩИНІ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ДІТЕЙ-СИРІТ І ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ ТА ОСІБ ІЗ ЇХ ЧИСЛА АБИ ПРИДБАТИ 2 ЖИТЛОВІ ОБ’ЄКТИ ДЛЯ 3 ДІТЕЙ.

Отримання житла залишається однією з найактуальніших проблем для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа нашого району.

З метою вирішення питання депутатський корпус Яворівської районної ради у березні 2019 року затвердив районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Яворівському районі на 2019-2021. Програма передбачає щорічне виділення коштів із обласного та місцевих бюджетів для придбання житла. Зокрема, в поточному році з районного бюджету на Програму виділено 600 тисяч гривень. За ці кошти планується придбати 2 житлові об’єкти для трьох дітей.

Зазначимо,що у 2018 році придбано 4 житлові об’єкти для 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З районного бюджету на придбання житла виділено 943 520тис.грн.

Переглядів: 108