ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ТУРУ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З ІНФОРМАТИКИ, ЕКОЛОГІЇ ТА ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ТУРУ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З ІНФОРМАТИКИ, ЕКОЛОГІЇ ТА ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Переможці ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

І
Федорчак Назарій, учень 11 класу Новояворівського ліцею Новояворівської міської ради (вчитель Дацко О.П.);
Яворівський Павло, учень 11 класу Новояворівського ліцею Нововяворівської міської ради (вчитель Чура Н.С.);
Гаврих Юрій, учень 10 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Яворівської міської ради (вчитель Манько Н.М.);
Цікалишин Павло, учень 10 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Новояворівської міської ради (вчитель Грет Х.В.);
Турко Андрій, учень 9 класу Новояворівського ліцею Новояворівської міської ради (вчитель Чура Н.С.);
Клебан Вероніка, учениця 8 класу Вороблячинського ЗЗСО І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби Яворівської міської ради (вчитель Клебан В.В.);
Слиш Ростислав, учень 8 класу Смолинського ЗЗСО І-ІІІ ст. Яворівської міської ради (вчитель Ребець В.Я.);
Яремчук Ярослав, учень 8 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Новояворівської міської ради (вчитель Світлак Л.Д.).

ІІ
Демчишин Тарас, учень 11 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Яворівської міської ради (вчитель Манько Н.М.);
Палюх Олег, учень 11 класу Новояворівського ліцею Новояворівської міської ради (вчитель Дацко О.П.);
Товарянський Степан, учень 10 класу Смолинського ЗЗСО І-ІІІ ст. Яворівської міської ради(вчитель Ребець В.Я.);
Мигаль Юрій, учень 9 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Яворівської міської ради (вчитель Манько Н.М.);
Мисик Данило, учень 8 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Яворівської міської ради (вчитель Манько Н.М.).

ІІІ
Шурман Олег, учень 11 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Яворівської міської ради (вчитель Манько Н.М.);
Глова Семен, учень 9 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Яворівської міської ради (вчитель Манько А.І.);
Лесяк Богдан, учень 8 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Яворівської міської ради (вчитель Манько Н.М.).

Переможці ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

І
1. Жук Вікторія, учениця 10 класу Новояворівського ліцею Новояворівської міської ради (вчитель Бабій Л.І.);
2. Паньків Назарій, учень 11 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Новояворівської міської ради (вчитель Бонішко Д.С.).

ІІ
1. Пелиньо Анна, учениця 10 класу (7 класу) Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Новояворівської міської ради (вчитель Бонішко Д.С.);
2. Гук Наталія, учениця 11 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Яворівської міської ради (вчитель Мурин Л.І.);
3. Коростій Софія, учениця 11 класу Новояворівського ліцею Новояворівської міської ради (вчитель Бабій Л.І.).

ІІІ
1. Гричан Максим, учень 10 класу Краковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича Яворівської міської ради (вчитель Гангур С.М.);
2. Корчук Анна-Марія, учениця 11 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Яворівської міської ради (вчитель Мурин Л.І.).

Переможці ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з іноземної (англійської) мови

І
1. Кріль Олег, учень 8 класу Яворівської гімназії імені Осипа Маковея Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Вербенець Г.Ф.);
2. Закордонська Єлизавета, учениця 9 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1(вчитель Флюд Л. С.);
3. Бобас Юрій, учень 10 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Мацько Г.А.);
4. Дирда Вікторія, учениця 11 класу Яворівської гімназії імені Осипа Маковея Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Комісар І.В.).

ІІ
1. Вулочин Олена, учениця 8 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Малиновська Н.М.);
2. Журба Софія, учениця 9 класу Яворівської гімназії імені Осипа Маковея Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Комісар І.В.);
3. Вотусь Ганна, учениця 9 класу Новояворівського ліцею (вчитель Курило В.М.);
4. Зелінська Анастасія, учениця 10 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Боянівська І.М.);
5. Хабак Марта Іванівна, учениця 11класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ №3 (вчитель Плекан З.Б.).

ІІІ
1. Мавдрик Анна, учениця 8 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Боянівська І.М.);
2. Созанський Олег, учень 9 класу Яворівської гімназії імені Осипа Маковея Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Комісар І.В.);
3. Червінка Олена, учениця 9 класу Івано-Франківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Ганачівська У.М.);
4. Федечко Вероніка, учениця 9 класу Бірківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Воляк Т.В.);
5. Павлусик Анастасія, учениця 10 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Осетрова О.Ф.);
6. Жеребецька Вікторія, учениця 11 класу Бірківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Воляк Т. В.);
7. Дукаль Вероніка, учениця 11 класу Середкевицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Токар У.В.).

Переглядів: 0