Вітаємо переможців ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, фізики, хімії та інформаційних технологій

Вітаємо переможців ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, фізики, хімії та інформаційних технологій

Рішення журі про визначення переможців ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

            І

  1. Срібна Анастасія, учениця 9 класу Шклівського ЗЗСО I-III cтупенів ім. Мар’яна Корчака Новояворівської міської ради (вчитель Сенюта Я.І.);
  2. Мельничук Анастасія, учениця 10 класу Новояворівського ЗЗСО I-III cтупенів №3 Новояворівської міської ради (вчитель Стецькович Л.М.);
  3. Дутко Максим, учень 11 класу Наконечнянського ЗЗСО I-III cтупенів Яворівської міської ради (вчитель Лесяк О.В.)

            ІІ

  1. Токар Анжеліка, учениця 9 класу Середкевицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради (вчитель Завадка М.М.);
  2. Стецик Тетяна, учениця 10 класу Новояворівського ліцею Новояворівської міської ради (вчитель Барбара М.М.);
  3. Дукаль Вероніка, учениця 11 класу Середкевицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради (вчитель Завадка М.М.)

            ІІІ

  1. Тістечок Марія, учениця 9 класу Шклівського ЗЗСО I-III cтупенів ім. Мар’яна Корчака Новояворівської міської ради (вчитель Сенюта Я.І.);
  2. Білець Марта, учениця 10 класу Середкевицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради (вчитель Завадка М.М.);
  3. Вус Павло, учень 10 класу Новояворівського ліцею Новояворівської міської ради (вчитель Барбара М.М.)

                        Рішення журі про визначення переможців ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

            І

  1. Босий Сергій, учень 7 класу Кам’янобрідського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва Новояворівської міської ради (вчитель Марущак Г.О.);
  2. Титуса Василь, учень 8 класу Вороблячинського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Білецька І. М.);
  3. Литвин Марта, учениця 9 класу Новояворівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Новояворівської міської ради (вчитель Пучак Н.І.);
  4. Дубина Дарій, учень 10 класу Шклівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ імені Мар’яна Корчака Новояворівської міської ради (вчитель Бодневич І.І.);
  5. Кирилюк Дмитро, учень 11 класу Новояворівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Новояворівської міської ради (вчитель Романів І.В.).

ІІ

  1. Потічна Соломія, учениця 7 класу Опорного закладу "Мостиського закладу загальної середньої освіти №1 І-ІІІ ступенів Мостиської міської ради Львівської області" (вчитель Плешівська С. Б.);
  2. Балуцька Анастасія, учениця 8 класу Новояворівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Новояворівської міської ради (вчитель Пучак Н.І.);
  3. Киринюк Олег, учень 9 класу Новояворівського ліцею Новояворівської міської ради (вчитель Кравцов Ю.В.).

            ІІІ

  1. Хлян Віталій, учень 7 класу Чернилявського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Сич М. М.);
  2. Гнатюк Ангеліна, учениця 8 класу Шклівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ імені Мар’яна Корчака Новояворівської міської ради (вчитель Никиль У.Є.);

3.Глова Семен, учень 9 класу Яворівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Яворівської міської ради (вчитель Тераз Л.Б.);

  1. Смук Вероніка, учениця 10 класу Новояворівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Новояворівської міської ради (вчитель Романів І.В.).

Рішення журі про визначення переможців ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

            І

  1. Пісоцька Вікторія, учениця 7 класу Новинського ЗЗСО І-ІІ ст. ім.Тараса Пазина Яворівської міської ради (вчитель Ханас М.Р);
  2. Радь Марта, учениця 8 класу Бірківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Т. Шевченка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Замбриборщ Л.П);
  3. Усенко Святослав, учень 9 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Новояворівської міської ради (вчитель Газда Л.З);
  4. Кондзеля Яніна, учениця 10 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 Новояворівської міської ради (вчитель Зборівець Н.П.);
  5. Дутко Максим, учень 11 класу Наконечнянського ЗЗСО І-ІІІ ст. Яворівської міської ради (вчитель Вовк З.М.).

            ІІ

1.Кірякевич Оксана, учениця 7 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 Новояворівської міської ради (вчитель Зборівець Н.П);

2.Петрук Вікторія, учениця 8 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 Яворівської міської ради (Ремешило І.П);

  1. Кішечко Анна, учениця 9 класу Яворівської гімназії ім. О. Маковея Яворівської міської ради (вчитель Мигаль Н.П.);
  2. Мельник Роман, учень 10 класу Новояворівського ліцею Новояворівської міської ради (вчитель Фолюш І.М.);
  3. Василиця Вадим, учень 11 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 Новояворівської міської ради (вчитель Газда Л.З.);

            ІІІ

  1. Цвик Марія, учениця 7 класу Великопільського ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради (вчитель Кучма Л.Я);
  2. Гринів Софія, учениця 7 класу Любинського ЗЗСО І-ІІІ ст. Яворівської міської ради (вчитель Никіль Н.І);
  3. Могила Богдан, учень 7 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 Яворівської міської ради (вчитель Глущенко У.О);
  4. Рубай Марія, учениця 8 класу Бердихівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Івано-Франківської селищної ради (вчитель Качмар Н.І);
  5. Балуцька Анастасія, учениця 8 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 Новояворівської міської ради (вчитель Осовська Л.В);
  6. Слухова Наталія, учениця 9 класу Бірківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Т. Шевченка Івано-Франківської селищної ради ( вчитель Замбриборщ Л.П);

7.Гула Олена, учениця 9 класу Нагачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Яворівської міської ради (вчитель Борис О.М);

  1. Гнидик Олександра, учениця 10 класу Івано-Франківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. І. Франка Івано- Франківської селищної ради ( вчитель Окулова О.В);
  2. Тещишин Віталій, учень 10 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 ім. Т. Шевченка Яворівської міської ради (вчитель Ремешило І.П );
  3. Шеремет’єва Таїсія, учениця 11 класу Новояворівського ліцею Новояворівської міської ради (вчитель Гнилюх О.В.);
  4. Бойко Олена, учениця 11 класу, Дрогомишлянського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. П. Василихи Яворівської міської ради (вчитель Круцько О.В.).

Рішення журі про визначення переможців ІІ туру ІІ етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

            І

  1. Брошко Андрій, учень 7 класу (виступав за 8 клас) Рогізненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради (вчитель Шовкун Т. В.);
  2. Глова Семен, учень 9 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Яворівської міської ради (вчитель Манько А.І.);
  3. Шурман Олег, учень 10 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Яворівської міської ради (вчитель Манько Н.М.);
  4. Трохимчук Володимир, учень 11 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Яворівської міської ради (вчитель Манько Н.М.).

            ІІ

  1. Трасковський Денис, учень 8 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Новояворівської міської ради (вчительЛеньо Г.Я.);
  2. Яремчук Ярослав, учень 8 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Новояворівської міської ради (вчительСвітлак Л.Ю.);
  3. Гуль Григорій, учень 9 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Яворівської міської ради (вчитель Манько Н.М.);
  4. Зелінський Денис, учень 9 класу Новояворівського ліцею Новояворівської міської ради (вчительЧура Н.С..);
  5. Гордій Богдан, учень 9 класу (виступав за 10 клас) Рогізненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради (вчитель Шовкун Т.В.);
  6. Гаврих Юрій, учень 10 класу (виступав за 11 клас) Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Яворівської міської ради (вчитель Манько Н.М.);

            ІІІ

  1. Лесяк Богдан, учень 7 класу (виступав за 8 клас) Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Яворівської міської ради (вчитель Манько Н.М.);
  2. Клебан Вероніка, учениця 7 класу (виступала за 8 клас) Вороблячинського ЗЗСО І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби (вчитель Клебан В.В.);
  3. Cтепаняк Андрій, учень 9 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Новояворівської міської ради (вчительПаславська Ю.Я.);
  4. Палига Ігор, учень 10 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Новояворівської міської ради (вчительРоманів О.М.);
  5. Бобас Юрій, учень 10 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Новояворівської міської ради (вчительРева О.Я.);
  6. Фірчук Богдан, учень 11 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 ім.Т.Шевченка Яворівської міської ради (вчитель, Бісик Б.М.);
  7. Палюх Олег, учень 11 класу Новояворівського ліцею Новояворівської міської ради (вчитель Дацко О.П.).

Переглядів: 0