Вітаємо переможців ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, історії, біології, польської мови та літератури

Вітаємо переможців ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, історії, біології, польської мови та літератури

Рішення журі про визначення переможців ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
І
Солтис Денис Павлович, учень 6 класу Новояворівського ліцей (вчитель Демус Г.М.);
Гуцал Тадей Павлович, учень 7 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1(вчитель Гринчишин Л.О.)
Мавдрик Анна Іванівна, учениця 8 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Попович Л.Б)
Барандій Владислав Андрійович, учень 9 класу Новояворівського ліцею (вчитель Флюд В.М.)
Цікалишин Павло Тарасович, учень 10 класу Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Грабовська Н.М)
Мельник Роман Іванович, учень 10 класу Новояворівський ліцей (Школик О.М.)
Трофимов Володимир Миколайович, учень 11 класу Наконечнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Гула О.Р.)

ІІ
1. Кочержук Денис Тарасович, учень 6 класу Шклівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. М. Корчака (вчитель Капінас Н.Я.).
2. Вишинський Данило Юрійович, учень 7 класу Новояворівського ліцею (вчитель Матчишин Н.М.).
3. Родич Денис Володимирович, учень 8 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1( вчитель Пирожак О.Є.).
4. Матла Діана Ярославівна, учениця 9 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Барилюк О.О).
5. Крук Євгенія Юріївна, учениця 10 класу Новояворівського ліцею (вчитель Школик О.М).
6. Грабовський Юрій Володимирович, учень 11 класу Новояворівського ліцею (вчитель Школик О.М).

ІІІ
1. Кулєбакін Матвій Геннадійович, учень 6 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Мисаньо О.П)
2. Дмитришин Остап Романович, учень 7 класу Вороцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Івано-Франківської селищної ради (вчитель Тизьо М.В.)
3. Шип Дем’ян Романович, учень 8 класу Вороцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Івано-Франківської селищної ради (вчитель Середа О.М).
4. Міштур Лілія Любомирівна, учениця 9 класу Порічанського ЗЗСО І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів Івано-Франківської селищної ради, (вчитель Шурко Г.А).
5. Ярема Анна Василівна учениця 9 класу Смолинського ЗЗСО І – ІІІ ступенів Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Клебан М.О).
6. Рудий Сергій Романович, учень10 класу Завадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Бартко Г.Я).
7. Федечко Софія Василівна, учениця 11 класу Івано- Франківського ЗЗСО І-ІІ ступенів імені Івана Франка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Дудко Л.В).

Рішення журі про визначення переможців ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
І
1. Повшик Тетяна, учениця 8 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Горгут Г.В.);
2. Шот Марта, учениця 9 класу Шклівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.Мар’яна Корчака (вчитель Цікалишин Л.М.);
3. Ігнатов Юрій, учень 10 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Макоус-Заставна Т.І.);
4. Качмар Ріта Марія, учениця 11 класу ОЗ «Мостиський ЗЗСО №1 I-III cтупенів» (вчитель Яців Н.Д.)

ІІ

1. Колодій Матвій, учень 8 класу Івано-Франківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Івана Франка (вчитель Підляська З. Б.);
2. Рис Катерина, учениця 9 класу Смолинського ЗЗСО І-ІІ ступенів (вчитель Карпа Г. В.);
3. Наумко Олена, учениця 10 класу Новояворівського ліцею (вчитель Кузьо О. Є.);
4. Дукаль Вероніка, учениця 11 класу Середкевицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів (вчитель Хомутник Л. Ф.).

ІІІ

1. Цімарно Володимир, учень 8 класу Добростанського ЗЗСО І-ІІ ступенів (вчитель Абдула В. Б.);
2. Ковалик Олена, учениця 8 класу Наконечнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (Лесяк О.В.);
3. Федьків Анна Андріївна, учениця 9 класу ОЗ «Мостиський ЗЗСО №1 I-III cтупенів» (вчитель Калужний А. Я.);
4. Вовк Марія, учениця 10 класу Наконечнянського ЗЗСО І-ІІІ ст. (вчитель Лесяк О.В.);
5. Мусій Марія, учениця 10 класу Чернівського ЗЗСО I-III ступенів ім. Т.Г.Шевченка (вчитель Шибунько Б. М.);
6. Буджерак Євгенія, учениця 11 класу Новояворівського ліцею (вчитель Мельник Н. Д.);
7. Марущак Остап, учень 11 класу Кам’янобрідського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.Петра Андрусіва (вчитель Караїм Б.А.).

Рішення журі про визначення переможців ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури
І

1. Пилип’як Марта Андріївна, учениця 9 класу Стрілецького ЗЗСО I-II ступенів Мостиської міської ради (учитель Стасячек Л.Й.)
2. Плювак Вікторія Олегівна, учениця 10 класу Ліцею №3 м. Мостиська Мостиської міської ради (учитель Гандз Л.А.)
3. Зайльо Андріан Юрійович, учень 11 класу Ліцею №3 м. Мостиська Мостиської міської ради (учитель Гандз Л.А.)

ІІ

1. Ковальський Лукаш Андрійович, учень 9 класу Стрілецького ЗЗСО I-II ступенів Мостиської міської ради (вчитель Стасячек Л.Й.)
2. Кава Ерик Іванович, учень 10 класу Ліцею №3 м. Мостиська Мостиської міської ради (учитель Гандз Л.А.)
3. Вйонцек Павел Йосипович, учень 11 класу Ліцею №3 м. Мостиська Мостиської міської ради (учитель Гандз Л.А.)

Рішення журі про визначення переможців ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

І
1. Хомік Оксана Анатоліївна, учениця 8 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Мурин Л.І.)
2. Іваник Анна Олегівна, учениця 9 класу Шклівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. М. Корчака (вчитель Грет Л.П.)
3. Колос Яна Романівна, учениця 10 класу Шклівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. М. Корчака (вчитель Лаба Г.І.)
4. Смук Вероніка Сергіївна, учениця 10 класу Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Козакул Н.М.)
5. Максимишин Анастасія Любомирівна Шклівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. М. Корчака (вчитель Лаба Г.І.)

ІІ
1. Кук Анастасія Володимирівна, учениця 8 класу Нагачівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Сайко О.В.)
2. Гула Олена Зеновіївна, учениця 9 класу Наконечнянського ЗЗСО І-ІІ ступенів імені Романа Сеника Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Новосад Л.Б.)
3. Гунькало Надія Романівна, учениця 9 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Шпирка Т.В.)
4. Дусько Софія Іванівна, учениця 10 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Підгорецька Г.О.)
5. Паньків Назарій Романович, учень 11 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 (вчитель Бонішко Д.С.)
6. Дутко Максим Ігорович, учень 11 класу Наконечнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Ситків Л.В.)

ІІІ
1. Дзядик Олександр Васильович, учень 8 класу Івано-Франківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Ольшанська О.Р.)
2. Дутко Марта Валеріївна, учениця 8 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 (вчитель Ходонович О.М.)
3. Лозинський Тарас Миколайович, учень 9 класу Домажирського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Івано-Франківської селищної ради (вчитель Грузевич О.М.)
4. Хімчак Ольга Романівна, учениця 9 класу Добростанського ЗЗСО І-ІІ ступенів (вчитель Іванюк Л.О.)
5. Винницький Станіслав Анатолійович, учень 9 класу Дрогомишлянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Петра Василихи Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Бачало І.І.)
6. Нагачевська Олена Андріївна, учениця 10 класу Івано-Франківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Івано-Франківської селищної ради (вч. Михайлишин О.З.)
7. Левицька Мар’яна Олегівна, учениця 10 класу Наконечнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Ситків Л. В.)
8. Процик Роман Олегович, учень 11 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Козакул Н.М.)
9. Лозинська Христина Василівна, учениця 11 класу Ясниського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Памви Беринди Івано-Франківської селищної ради (вчитель Федевич Н.Я.)
10. Драбчук Соломія Петрівна, учениця 11 класу Івано-Франківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Ольшанська О.Р.)

Переглядів: 0