З нагоди відзначення Дня українського добровольця та з метою подальшого зміцнення патріотичного духу в учнів, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань, популяризації подвигу захисників України у зоні проведення Антитерористичної операції, підвищення формування військово-патріотичного виховання шкільної молоді та піднесення престижу військової служби в ім’я інтересів Вітчизни.
Сьогодні, 14 березня 2018 року у День українського добровольця педагогічний та учнівські колектив Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. провели круглий стіл - "Формування творчої особистості з рисами громадянина- патріота".
Гостями національно-патріотичного заходу стали військовослужбовці, що захищали державу на сході України. В рамках зустрічі–діалогу учасники ділилися думками щодо історичних подій, що відбуваються у сході країни, розповіли про нелегкі дні, проведенні в зоні антитерористичної операції, про братерство і дружбу, яка допомагала вистояти і вижити під час служби.
На завершення, учні школи підтримали усіх українських добровольців загальним флешмобом.




