Очільник Яворівської РВА Ярослав Коминський передав хромбуки освітнім закладам Яворівщини

Як повідомляє голова Яворівської РВА Ярослав Коминський:

"172 ноутбуки отримали заклади загальної середньої освіти Яворівщини в межах співпраці Міністерство освіти і науки України, компанії Google і Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО).

Нову комп'ютерну техніку передали сьогодні керівникам відділів освіти територіальних громад району у присутності директорів закладів освіти та педагогічних працівників з числа внутрішньо переміщених осіб.

Від імені начальника Львівської ОВА Максим Козицький та від себе особисто вкотре подякував освітянам за їх неоціненний труд у вихованні молодого покоління. Миру нам усім і перемоги задля розвитку нашої держави.

За рекомендацією Департамент освіти і науки Львівської ОДА розподілили хромбуки відповідно до кількості учнів у кожній громаді Яворівського району.

Відтак Яворівська та Новояворівська громада отримала по 37 ноутбуків. Мостиська - 33, Івано-Франкове - 25, Шегинівська та Судововишнянська громади по 20 ноутбуків.

Дані хромбуки призначені для роботи дистанційного навчання для внутрішньо переміщених вчителів, які через воєнні дії покинули свої домівки і зараз працюють у нашому районі, а також і для місцевих освітян.

Наші діти - майбутнє України. Попри воєнні дії на території України ми робимо все, щоб діти здобували якісну освіту. Маленькими кроками до великої перемоги. Обов’язково переможемо. Дякую всім, хто підтримує нас на цьому шляху!

Разом сила!"

Переглядів: 0