Нарада-семінар “Організація роботи психологічної служби в системі освіти Львівщини та активізація в умовах воєнного стану”

Нарада-семінар "Організація роботи психологічної служби в системі освіти Львівщини та активізація в умовах воєнного стану"

На базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулася нарада-семінар "Організація роботи психологічної служби в системі освіти Львівщини та активізація в умовах воєнного стану".

Захід проводився для керівників відділів освіти районних адміністрацій та керівників відділів освіти територіальних громад району. Відтак були присутні представники відділів освіти усіх громад Яворівського району.

Директор департаменту освіти і науки ЛОВА Олег Паска представив досвід роботи психологічної служби в Ізраїлі. Головний спеціаліст департаменту освіти і науки ЛОВА Марія Васюник-Кулієва провела тренінг на тему"Створення управлінської вертикалі психологічної служби з метою ефективного надання соціально-психологічної допомоги всім учасникам освітнього процесу ".

Фахівці наголосили, що психологічну допомогу та підтримку потребують не тільки діти з ООП, а й сім'ї ВПО та всі учасники освітнього процесу загалом.

Переглядів: 3