В країні карантин і його слід дотримуватися, щоб не було біди!
Від завтра, 18 березня 2020 року всі нерегулярні та регулярні перевезення пасажирів у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполучені буде припинено до 3 квітня.
Ми мусимо піти на такий крок, адже загроза поширення коронавірусу величезна, а наслідки від нього страшні. Бачимо це на прикладі Італії.
Звичайно, багато компаній понесе великі втрати, та гроші це ніщо у порівнянні з людським життям.
Також, наполегливо прошу всіх, на час загального карантину виходити з дому лише при крайній необхідності.
Магазини та аптеки працюватимуть, тому закуплятися товарами на тривалий період точно не варто – ви лише посієте паніку.
Нагадую, жодних ліків від COVID-19 поки нема, якщо вам намагаються щось продати і кажуть, що воно вилікує чи врятує, то ці люди шахраї. Від себе хочу порекомендувати дотримуватися гігієни рук, пити багато рідини, їсти фрукти, овочі, часник та іншу здорову їжу.
Будемо здорові!




