“Герої поміж нас. Небесна Сотня” у Наконечнянській ЗОШ І – ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника

8 грудня 2019 року у Наконечнянській ЗОШ І - ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника відбувся районний турнір з шашок пам'яті Героя Небесної Сотні Романа Сеника згідно проекту "Герої поміж нас. Небесна Сотня".

Змагання організовано за сприяння Яворівської районної державної адміністрації, Яворівської районної ради, відділу освіти Яворівської райдержадміністрації, ДЮСШ "Луг" та Наконечнянської ЗОШ І - ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника.

Урочистості з нагоди змагань розпочалися спільною молитвою. До присутніх учасників з побажаннями здобути перемогу звернувся головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді і спорту Роман Богданович Свистун та сестра Героя Небесної Сотні Леся Федорівна Сеник. Про історію виникнення гри у шашки та правила ознайомив спортсменів лейтенант Збройних сил України, офіцер-інструктор, тренер Яворівського шашкового клубу, кандидат у майстри спорту Кунанець Юрій.

Змагання проходили у двох вікових групах : дорослі і юнаки та дівчата до шістнадцять років, за швейцарською системою у 8 турів.
Переможцями у старшій віковій групі стали:
1 місце - Кунець Юрій ( с.Страрий Яр )
2 місце - Попович Ярослав ( м Новояворівськ )
3 місце - о.Кіт Любомир ( с.Завадів)
Юнаки :
1 місце - Щегольський Михайло ( с. Старий Яр)
2 місце - Щегольський Іван (с.Старий Яр )
3 місце - Товарнянський Степан ( с.Вороблячин )
Дівчата:
1 місце - Іванюк Анна ( м.Яворів)
2 місце - Кунанець Соломія ( м.Яворів )
3 місце - Солдак Соломія ( м. Яворів )

Організатори змагань дякують тренеру Яворівського шашкового клубу Юрію Івановичу Кунцю за суддівство та майстер-класи його учнів, які посіли переможні місця серед юнаків та дівчат.

Переглядів: 53