Ряд важливих питань обговорили в межах робочої поїздки у Шегинівську громаду

Вчора, в межах робочої поїздки в Шегинівську громаду відбулася нарада з працівниками бухгалтесько - економічних служб бюджетних установ Шегинівської сільської ради.

Нараду провела начальник фінансового управління Яворівської райдержадміністрації Ірина Масюк

Зокрема, присутніми було обговорено ряд важливих питань, а саме: результати виконання бюджету сільської ради за сім місяців поточного року, актуальні питання щодо наповнення місцевого бюджету, економного та ефективного використання бюджетних коштів, запобігання виникненню дефіциту коштів на заробітну плату та інші першочергові видатки.

Зустріч пройшла в формі діалогу, де кожен учасник отримував обґрунтовані відповіді на поставленні питання щодо важливості вище сказаних питань.

Для довідки: за сім місяців 2022 року до зведеного бюджету Яворівського району надійшло доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів) в сумі 1195669,9 тис. грн., при плані 996034,3 тис. грн., або виконання становить 120,0%.

В цілому по району, із місцевих рад, найкраще із наповненням бюджету впоралась Яворівська міська рада, в якої до загального фонду бюджету надійшло 126,0% ; Івано – Франківської селищної  ради надійшло 119,1%; Новояворівської міської ради надійшло 117,5%; Судововишнянської міської ради  надійшло 112,2%; Мостиської міської ради надійшло 111,6% та Шегинівського сільського бюджету – 106,3%.

Станом на 01.08.2022 року в Яворівському районі відсутня  кредиторська заборгованість по заробітній платі та інших соціальних виплатах з місцевого бюджету.

Переглядів: 13