Наступного тижня пластуни Яворівщини зустрінуть Вифлеємський Вогонь Миру

4 січня 2019 року на українсько-польському кордоні «Краковець-Корчова» польські харцери урочисто передадуть Вифлеємський Вогонь Миру яворівським пластунам.

Вифлеємський Вогонь Миру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, яка полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Вифлеємський вогонь символізує тепло, мир, злагоду і сподівання в світле майбуття.

Традиційно вогонь отримують пластуни від польських скаутів харцерів, а потім його передають від міста до міста, заносять у церкви, школи, сиротинці, лікарні. В останні роки Вифлеємський вогонь миру пластуни передають також і українським воякам на Сході України.

Сьогодні, 27 грудня відбулася робоча зустріч з громадськими організаціями -скаутами щодо організаційних питань проведення заходу.

Переглядів: 257