У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки випускнику ліцею 1998 року, майору Безручаку Андрію Івановичу, який загинув під час виконання завдань в районі проведення Антитерористичної операції.
На відкритті меморіальної дошки були присутні мати Андрія Ганна Миколаївна, дружина Юлія Олександрівна з дітьми, начальник ліцею Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук, бойові побратими, ліцеїсти та офіцери-вихователі.
У 1995 році Андрій Безручак вступив до Київського військового ліцею імені Івана Богуна, де навчався у 5 навчальній роті. У 1998 році, після закінчення ліцею, вступив до Одеського інституту Сухопутних військ, який закінчив з відзнакою у 2002 році.
Майор Андрій Безручак служив у лавах Збройних Сил України, а з 2014 року брав участь в проведенні Антитерористичніої операції на сході України.
Офіцер героїчно загинув 25 серпня 2014 році при виконанні бойового завдання в районі проведення Антитерористичної операції під час виходу тактичної групи бригади в районі міста Іловайськ Донецької області.
Указом Президента України від 15 травня 2015р № 270/2015 офіцера було нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню (посмертно). Наказом Міністра оборони України від 04.12.2015 року № 1014 присвоєно військове звання майор (посмертно).
На алеї слави Київського військового ліцею на честь майора Андрія Безручака було висаджено дерево.
Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України






