ання їжі;
- навички особистої гігієни;
- планування дня;
- навики управління особистими фінансами та планування бюджету;
- психоедукація;
- відновлення навичків комунікації (самостійне відвідування, соціальних установ, банків, магазинів і т.д.);
- при можливості працевлаштування.
Також центр зможе проводити практичні навчання для соціальних працівників громад, в яких планують відкривати будинки підтриманого проживання.
Центр створили за рахунок коштів отриманих від проєкту «Психічне здоров’я для України» за підтримки Швейцарії у сумі 1,6 млн грн, а також за рахунок власних коштів медзакладу в сумі 1,011 млн грн. Окрім цього, за підтримки благодійного фонду «З янголом на плечі» закупили обладнання на суму 30 тис.грн.
Нагадаємо, Центр психосоціальної реабілітації відкрили у травні минулого року на базі Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні відкрили. Більше за посиланням: https://loda.gov.ua/news/46898




