Яворівщину очолив Самардак Ігор Степанович

Сьогодні, 14 вересня 2018, в сесійному залі районної ради заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Маріанна Вільшинська представила громадсько-політичному та господарському активу Яворівщини, головам органів місцевого самоврядування району, колективу райдержадміністрації, призначеного на посаду голови Яворівської районної державної адміністрації.
В рамках урочистого представлення Маріанна Богданівна зачитала Розпорядження Президента України Петра Порошенка про призначення Самардака Ігоря степановича головою Яворівської районної державної адміністрації.
Опісля, Ігоря Степановича з призначенням на одну з найвищих посад в районі привітав керуючий справами районної ради Сергій Сагаль, депутат обласної ради Дмитро Пазин, мер м Яворова Павло Бакунець.
Всі бажали успіхів у подальшій роботі, наголосивши на важливості співпраці нового голови районної державної адміністрації з депутатським корпусом, керівниками органів місцевого самоврядування, заручившись підтримкою яких, вдасться розвивати район .
В свою чергу новий керівник Яворівщини щиро подякував за висловлену йому довіру і підтримку та висловив надію на те, що згуртована ефективна праця громади Яворівщини зробить район кращим серед районів Львівщини.

Нагадаємо, відповідне розпорядження 11 вересня про призначення Ігоря Самардака головою Яворівської райдержадміністрації від 14 вересня 2018 року №142/2018-рп підписав Президент України Петро Порошенко.

Переглядів: 583