Обговорення плану розвитку села Кам’янобрід на 2019-2021рр

17 січня 2019 року відбулася зустріч голови Яворівської райдержадміністрації Ігоря Самардака з жителями Кам’яноброду щодо  обговорення плану розвитку села  на 2019-2021 роки. Зустріч відбулася в актовому залі  Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.П.Андрусіва.

В обговоренні взяли участь голова сільської ради Чекан Дмитро, секретар Федак Галина, депутати сільської ради, громадськість села Кам’янобрід.

Голова адміністрації презентував перспективний план району, де показано динаміку розвитку з 2014 по 2018 рік та бачення  на 2019-2021рр.

За ці роки на території с Кам’янобрід реалізувалися соціально-значущі проекти за допомогою спільних зусиль всіх гілок влади, а саме освітлення вулиць, жкг  (515,114грн), заміна вікон, освіта (804.403 грн)

????????????????????????????????????

Як зазначив очільник району питання поліпшення життєдіяльності громад вирішуватимуться перш за все, виходячи з інтересів  громади та її жителів, завдяки ініціативності та активної участі кожного депутата сільської ради і кожного громадянина.

Жителів села цікавило будівництво дороги, будівництво спортзалу школи, перекриття даху ФАПу, покращення транспортного сполучення, заміна трансформатора , щоб  уникнути перепадів електронапруги.

Отже, найближчими роками планується  будівництво дороги, будівництво спортзалу школи, перекриття даху ФАПу