Як відбувається відключення електропостачання на території Яворівщини через масові ракетні обстріли ворога!

Як відбувається відключення електропостачання на території Яворівщини через масові ракетні обстріли ворога!

Для кожного з нас, зараз непростий час. Ми свідомо розуміємо, що живемо в час війни. Але проблеми з електроенергією, теплом та зв’язком таки впливає на наш стан та нервову систему. Я розумію обурення усіх мешканців району, які залишаються без світла. Та найважче їм пояснити чому комусь зовсім не вимикають світло, а іншим вимикають двічі на добу. Чому у місті світиться вуличне освітлення, вивіски і реклама, а в наших домівках темно?
За інформацією «Львівобленерго» таке може бути з кількох причин: конфігурація розподільних електромереж побудована таким чином, що деякі споживачі можуть бути підключені до лінії, від якої заживлено об'єкт критичної інфраструктури (тоді вони зі світлом); якщо немає можливості швидкого оперативного відключення та включення електроенергії (тобто це потрібно робити на місці вручну), оскільки це впливає на запобігання розвитку системної аварії; окремі будинки використовують електроенергію альтернативних джерел живлення (генератори, акумулятори та інше).
Вуличне освітлення не є компетенцією ПрАТ «Львівобленерго», а місцевих громад. Інше зовнішнє освітлення – реклама, вивіски та інші декорації – вмикають або вимикають лише за ініціативою власників приватних підприємств. Тобто вимикати зайве освітлення – лише рекомендація енергетиків і влади, задля уникнення повного блекауту.
Окрім цього, вивіски магазинів можуть використовувати електроенергію альтернативних джерел живлення (генератори, акумулятори та інше).
Вкотре повторююсь, рішення про відключення електроенергії приймає НЕК «Укренерго», видавши розпорядження застосовувати ті чи інші відключення. Така вказівка може надійти у будь-який час, в залежності від ситуації в енергосистемі України. Оператори систем розподілу, в тому числі «Львівобленерго», зобов’язані негайно виконувати ці розпорядження.
Ворог бачить мужність наших воїнів на полі бою, бачить єдність українського народу на місцях та підтримку в тилу. Він розуміє, що програє і вирішив лишити нас без світла та тепла і атакує енергетичну систему нашої країни. Тому уникнути усі необхідні відключення електроенергії неможливо. Мусимо розуміти важливість таких дій.
Ворог хоче нас роз’єднати, але я впевнений, жодні труднощі не в змозі подолати нашої сили та єдності. Переможемо!

Більше інформації про відключення у Львівській області – на сайті Львівобленерго у розділі «Чому немає світла»: https://poweroff.loe.lviv.ua/ poweroff.loe.lviv.ua

Начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський

Переглядів: 0