Вуличне освітлення на дорогах Яворівського району

Відділ житлово-комунального господарства та інфраструктури інформує про реалізацію проектів  з вуличного освітлення Яворівського району, адже в районі реалізується 24 проекти.

Зовнішнього освітлення  є необхідним  для районних центрів і селищ, сіл. Щоб підвищити рівень освітленості і значно зменшити енергоспоживання проводиться реконструкцію вуличного освітлення (заміна світильників  з лампами розжарення і ДРЛ на світлодіодні світильники) та будівництво  вуличного освітлення.

Таким чином, станом на 1 серпня 2018 року здійснено будівництво вуличного освітлення в таких населених пунктах як: м Яворів,  с Підлуби, с Кам’янобрід  вул. Б.Хмельницького, с Поріччя, с Прилбичі, парку Героїв с Оселя,с Смолин, с Рулево та вздовж дороги М-10 Львів-Краковець (частково), дороги Т-14-25 Миколаїв-Городок-Жовква-Кам'янка-Бузька-Бібрка (частково) та вул. Силікатна в с. Страдч. Також реконструйовано вуличне освітлення с Принади та здійснено поточний ремонт вуличного освітлення с Старичі.  Це в сумі становить 1,6 млн грн. з районного бюджету та 538 тис з обласного.

В найближчий час розпочнуться роботи  по будівництві вуличного освітлення с.Бунів, с Гораєць, с Калитяки, с Віжомля, с Дрогомишель,с Грушів, с Старий Яр, с Новий Яр, с Поруденко, с Нагачів,с Наконечне, м Новояворівськ ; поточному ремонті вуличного освітлення с Великі Гори, с Лозино та капітальному ремонті м Яворів.

Добре освітлені вулиці покращують безпеку дорожнього руху та створюють комфортніші умови для жителів населених пунктів

Переглядів: 2 360