Важливо! Відключення енергетичної системи у Яворівському районі!

Важливо ‼️ Відключення енергетичної системи у Яворівському районі!

Перш за все, дякую ЗСУ за можливість нашим енергетикам, комунальним службам та ДСНС працювати та відновлювати світло, тепло і воду в наших домівках. Та, на жаль в енергосистемі України не вистачає потужності, через масові ракетні удари, які ворог наніс по всій країні 23 листопада, а також ракетних ударів впродовж наступних днів.
Як зазначив очільник області Максим Козицький, усі області живляться від однієї енергосистеми. Тому зараз одночасно користуватися електроенергією та водою можуть 50% споживачів Львівщини.
За інформацією Львівобленерго, на цей час в Україні не вдалося стабілізувати ситуацію з дефіцитом потужності, тому на Львівщині продовжуються аварійні відключення відповідно до обсягів, які визначені НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo . Графіки, які оприлюднювали раніше, на цей час не діють. Це вимушені заходи для збереження енергосистеми України.
Прошу жителів Яворівського району, коли електроенергія подається, використовувати її лише для найнеобхідніших потреб — зарядка телефонів, павербанків тощо. Не вмикайте потужні прилади, без яких можна обійтись — духовки, порохотяги, бойлери, пусодомийні машини та інші.

Вірю, ми переживемо всі труднощі разом! І здобудемо перемогу!

Начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський

Переглядів: 0