Обов’язкове подання звітності про використання води за формою 2ТП-ВОДГОСПформація!

Відповідно до Порядку ведення державного обліку водокористування (далі – Порядок), затвердженого Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 №78, зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 03.04.2015 за №382/26827 (зі змінами від 18.12.2020), водокористувачі підлягають державному обліку водокористування шляхом подання звіту про використання води за формою 2ТП-водгосп (річна) (далі – звіт). Подача звіту є обов’язковою для водокористувачів, які здійснюють діяльність, пов’язану із забором та/або використанням води, скиданням зворотних (стічних) вод у поверхневі водні об’єкти в обсязі від 5м3 /добу та з врахуванням критеріїв, визначених у п. 1.5 Порядку.

Подання звітів здійснюється в електронному вигляді через Портал електронних послуг Держводагентства України (https://e-services.davr.gov.ua)..

Відповідно до ст. 55 Водного Кодексу України неподання або несвоєчасне подання є порушенням умов спеціального водокористування та охорони вод та підставою для здійснення заходів реагування та контролю центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику зі здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони і раціонального використання вод та відтворення водних ресурсів та анулювання дозволу на спеціальне водокористування.

Переглядів: 0