У Яворівському районі облаштували 58 стаціонарних пунктів обігріву

Пункти обігріву облаштовують в межах підготовки до зимового періоду для попередження випадків переохолодження громадян у зв’язку з різким пониженням температури. Крім цього, Яворівський район в очікуванні нової хвилі внутрішньо переміщених осіб, які потребуватимуть місця де можна буде зігрітися. Станом на сьогодні у районі облаштували 58 пунктів обігріву, які зможуть розмістити понад 7 тисяч осіб. В тому числі 2 рухомих на території Яворівської територіальної громади.

Зокрема по громадах:

• Івано-Франківська ТГ - 7
  • Мостиська ТГ – 8
  • Новояворівська ТГ - 21
  • Судововишнянська – 9
  • Шегинівська ТГ - 6).
  • Яворівська ТГ – 7

Також в разі необхідності Яворівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області за сприяння ГУ ДСНС України у Львівській області готове розгорнути в найкоротші терміни мобільні пункти обігріву.

Пункти обігріву запрацюють із настанням холодів. Про адреси пунктів обігріву жителів району повідомлять представники територіальних громад на офіційних вебсайтах та сторінках фейсбук. Крім цього, на території району у межах підзвітної території автомобільних доріг загального користування розміщені АЗС, які можуть слугувати пунктами обігріву для людей із транспортних засобів, що можуть вимушено зупинитись через снігові замети, затори в осінньо-зимовий період 2022-23 рр. на автомобільних дорогах.

Додамо, Яворівська РВА та територіальні громади затвердили Комплексний план проходження осінньо-зимового періоду 2022/23. У цьому документі передбачили алгоритм дій в разі ушкоджень об’єктів теплоенергетики, водопостачання, водовідведення, електропостачання та газопостачання.

Тільки разом ми подолаємо всі перешкоди. З вірою в Бога та ЗСУ рухаємось до перемоги.