Семінар з впровадження енергосервісу та енергоменеджменту в Яворівському районі

Вчора, 10 жовтня 2017 року, у Яворівській районній державній адміністрації відбувся навчальний семінар – «Впровадження системи енергоменеджменту» у Яворівському районі.

Захід організований Департаментом паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації та відділом жилого-комунального господарства та інфраструктури Яворівської районної державної адміністрації, в рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії, присвяченої питанням енергосервісу та енергоменеджменту у бюджетній сфері.

Участь у семінарі взяли перший заступник голови Яворівської райдержадміністрації Ігор Рак, спеціаліст Департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації Іванна Гавришко, начальник відділу жилого-комунального господарства та інфраструктури Яворівської райдержадміністрації Віталій Коструба, керівники бюджетних установ Яворівського району.

22447581_1615727678501363_1509992500_n

Тематика семінару охопила – покрокову інструкцію з впровадження системи енергоменеджменту у закладах освіти, культури та охорони здоров’я району, а  також механізм проведення енергомоніторингу у даних закладах – постійне відслідковування витрат енергетичних ресурсів.

Проведений семінар став ще одним кроком до раціонального використання природних ресурсів, енергозбереження, енергоефективності та сталого розвитку економіки України.