Перевізники району отримають компенсацію за перевезення пільгових категорій

Перевізники району отримають компенсацію за перевезення пільгових категорій

Сьогодні, 29 квітня під керівництвом першого заступника голови Яворівської РВА Володимира Дзюньки, за участі заступника голови РВА Андрія Тиндика відбулось засідання районної комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобілів транспортом загального користування.

Зокрема, під час засідання було обговорено хід реалізації програми підтримки та розвитку транспорту і зв’язку Львівської області на 2022-2025 роки.

За результатами наради 5 перевізників отримають 145 тисяч грн за перевезення пільговим категоріям, які працюють на приміських та міжнародних автобусних маршрутах загального користування.

Забезпечення виконання Програми підтримки та розвитку транспорту і зв’язку Львівської області на 2022-2025 роки «Про затвердження Програм підтримки та розвитку транспорту і зв’язку Львівської області на 2022 -2025 роки» та розпорядження голови Львівської обласної військової адміністрації від 07.04.2022 №18/0/5-22 ВА «Про розподіл субвенції на компенсацію пільгового проїзду» в частині проведення розподілу субвенції із загального фонду обласного бюджету між перевізниками, які працюють на приміських та міжнародних автобусних маршрутах загального користування.

Переглядів: 2