Переселенка з Київщини запустила Пункт Збору Вторсировини у Яворівському районі

Переселенка з Київщини запустила Пункт Збору Вторсировини у Яворівському районі

4 квітня цього року у місті Судова Вишня запустили Пункт Збору Вторсировини.

Проєкт реалізувала вимушено переселена жителька Київщини пані – Тетяна, яка 5 років займалась такою справою в себе дома на Київщині.

Мета проєкт – закликати кожного мешканця міста до культури поводження з ТПВ, сортувати дома та правильно і принести на пункт відсортовану вторинну сировину. Після цього вторсировина потраплятиме на переробку, і цим ми допоможемо зберегти планету.

«Моїй сім’ї прийшлось втікати від обстрілів. Прихисток ми знайшли у м. Судовій Вишні, де проживає мій брат. Перший час дуже важко було сприйняти ситуацію, зміни з якими ми стикнулись. Але так довго тривати не могло, я вирішила продовжувати справу, яку реалізувала себе дома упродовж 5 років. Перше що я зробила, звернулась у міську раду, там отримала повну підтримку від голови та його команди. Також я розпитала магазини, мешканців чи є у місті такий пункт збору. Виявилось у місті не було стаціонарної локації збору сировини, і це мене ще більше надихнуло до роботи. Я рада, що розпочала роботу, це дає можливість забувати про проблеми та рухатись вперед. Тим самим зберегти нашу планету» - ділиться Тетяна

 Адреса пункту: Санайдачного, 5 (гаражі поліклініки)

Пункт Збору Вторсировини приймає:

  • Макулатура: картон, газети, журнали, архіви, книги.
  • Склобій: всі скляні пляшки, банки, віконне скло.
  • Пет пляшка: з мінеральної води, лимонадів, пива та інше.
  • Поліетилен: з блоків будматеріалів, з блоків круп і води.

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 1