До уваги !!! Через спеку у Яворівському районі обмежили рух великовагового транспорту в денний час доби

З метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг у період тривалої спекотної погоди (при температурі повітря вище 28 градусів) у Яворівському районі дотримуються обмеження руху для великогабаритних автотранспортних засобів, якщо  загальна маса вантажівки понад 24 т і  навантаження на вісь 7 тонн то з 10:00 до 22:00 на дороги району виїжджати заборонено.

Зокрема, цілодобово підрозділ Національної поліції у Яворівському районі здійснює заходи з габаритно-вагового контролю.

Це контроль за проїздом великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування, який включає перевірку відповідності габаритно-вагових параметрів таких транспортних засобів установленим законодавством параметрам і нормам, наявності дозволу на рух за визначеними маршрутами, а також дотримання визначених у дозволі умов та режиму руху транспортних засобів.

Окрім цього, обмеження руху не поширюється на транспортні засоби, які здійснюють перевезення вантажів, що швидко псуються, та ті, які використовуються під час ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій.

Переглядів: 1 364