13 лютого стане відомо щодо придатності Яворівської ділянки

З понеділка (13 лютого) стане відомо, чи підходить земельна ділянка в Яворівському районі для облаштування львівського сміттєзвалища. Про це сьогодні, 8 лютого, на прес-конференції у Львові повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ми дійсно отримали розпорядження Львівської ОДА, підготовлене за дорученням Прем’єр-міністра України,  про передачу ділянки для міста Львова. Нині працює експертна група для того, щоб зрозуміти, що конкретно там можна розмістити. Адже в нас є надзвичайно багато запитань. Вже наступного тижня ми чітко проінформуємо громадськість і дізнаємось кінцевий вердикт комісії щодо придатності яворівської ділянки», – сказав Андрій Садовий.

7 лютого, у Києві відбулась робоча зустрічі під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо проблеми поводження із твердими побутовими відходами у Львові та стану виконання робіт щодо наведення порядку на Грибовицькому сміттєзвалищі.

У нараді взяли участь голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, Львівський міський голова Андрій Садовий, Віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон, Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак та Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

 

Для довідки :

31 січня, відбулось  перше засідання науково-експертної групи під головуванням Ігоря Юхновського. Наступного дня, 1 лютого, заступник керівника науково-експертної групи Юрій Зима повідомив, що виділена у Яворівському районі ділянка для львівського сміття не підходить під створення будь-яких об’єктів поводження з відходами. Мовляв, такий попередній висновок науково-експертної групи.

Також додамо, що розпорядження про надання ділянки в Яворівському районі для нового львівського сміттєзвалища викликало рішучий протест мешканців району.

 

Переглядів: 470