Засідання Координаційної ради з питань протидії корупції та запобігання злочинності

Сьогодні, 2 жовтня 2017 року в Яворівській районні державній адміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань протидії корупції та запобігання злочинності при РДА під головуванням голови райдержадміністрації Ореста Хляна.

На захід були запрошені голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, керівники правоохоронних та контролюючих органів, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядок денний засідання координаційної ради виносився ряд питань. Зокрема, учасники координаційної ради обговорили питання роботи правоохоронних органів в Яворівському районі у сфері запобігання та протидії корупції; про вжиті заходи в Немирівській та Верблянській сільських радах щодо обмеження продажу алкогольних виробів військовослужбовцям; про роботу дільничних інспекторів Яворівського ВП ГУНП у Львівській області; оцінювання діяльності працівників та керівника Яворівського ВП ГУНП  у Львівській області; про стан зберігання боєприпасів на військових сховищах.

Переглядів: 226