В Національному агентстві з питань запобігання корупції прийнято Стратегію розвитку на 2017 – 2020 роки

22 червня, на черговому засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції прийнято Стратегію розвитку Національного агентства на 2017- 2020 роки. Також було затверджено план імплементації стратегії.

Стратегія є довгостроковою програмою дій, яка визначає пріоритети для Національного агентства, його місію, головні цілі і розподіл ресурсів для їх досягнення.

Консультації з формування Стратегії розвитку Національного агентства пройшли у формі swot-аналізу та семінарів-практикумів на яких експерти вивчили сильні та слабкі сторони, з’ясували найімовірніші загрози і ризики під час реалізації Національним агентством своїх повноважень.

Стратегію було розроблено Національним агентством за підтримки проекту «Антикорупційної ініціативи Європейського союзу для України».

Затвердження Стратегії розвитку Національного агентства з питань запобігання корупції на 2017 – 2020 роки та планів з її реалізації дозволить системно розвивати Національне агентство як превентивний антикорупційний орган та створити організаційні механізми для ефективної реалізації повноважень, сконцентрувати основні зусилля на визначених пріоритетах.

https://nazk.gov.ua/news/v-nacionalnomu-agentstvi-z-pytan-zapobigannya-korupciyi-pryynyato-strategiyu-rozvytku-na-2017

Переглядів: 163