УВАГА! ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБРОЮ – УНИКНИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів на території Яворівського району впродовж жовтня 2017 року триває місячник добровільної здачі зброї.
Особа, яка добровільна здала незареєстровану зброю, звільняється від кримінальної відповідальності та отримує можливість законно її зареєструвати на себе чи на своїх родичів.
Незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за скоєння якого законом передбачено кримінальну відповідальність. З метою виведення зазначених предметів і матеріалів із незаконного обігу упродовж жовтня 2017 року проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.
Керівництво Яворівського відділу поліції звертається до мешканців району з проханням не бути байдужими і не залишатись осторонь. Адже, зберігаючи зброю вдома, ви наражаєте на небезпеку не тільки себе, а й членів своєї сім’ї.
ПАМ’ЯТАЙТЕ!
Незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які трапляються з громадянами, а особливо з їх неповнолітніми дітьми.
НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ. ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБРОЮ. ТВІЙ ВЧИНОК БУДЕ ВАРТИЙ ЧИЙОГОСЬ ЖИТТЯ!

Переглядів: 745