Уповноважені особи НАЗК у складі робочої групи провели перевірку стану виконавської дисципліни

Уповноважені особи Національного агентства провели перевірку стану виконавської дисципліни у Житомирській ОДА та окремих РДА Житомирської області, за результатами якої встановлено порушення посадовими особами вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Уповноважені працювали у складі робочої групи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2010 року № 844 та на виконання доручення Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. від 03 квітня 2018 року № 13342/2/1-18

Перевірка стану виконавської дисципліни в органах виконавчої влади проводиться з метою забезпечення високої ефективності та дотримання строків  виконання завдань, визначених актами законодавства та дорученнями, а також надання необхідної допомоги керівникам органів виконавчої влади і підготовки рекомендацій для поліпшення стану виконавської дисципліни.

За результатами перевірки Національне агентство 11 травня 2018 року на своєму засіданні прийняло рішення «Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону голові Житомирської облдержадміністрації».

Так, відповідно до припису Національне агентство вимагає провести службові розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли невиконанню посадовими особами апарату та структурних підрозділів Житомирської обласної державної адміністрації вимог частини сьомої статті 53, частин першої та третьої статті 56, частини четвертої статті 57, частини другої статті 58 Закону України «Про запобігання корупції».

За результатами проведених службових розслідувань вжити заходів у встановленому законом порядку та повідомити Національне агентство про виконання припису упродовж десяти робочих днів з дня його одержання.

Нагадаємо, що припис Національного агентства є обов’язковим до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Джерело: https://nazk.gov.ua/news/upovnovazheni-osoby-nazk-u-skladi-robochoyi-grupy-provely-perevirku-stanu-vykonavskoyi

Переглядів: 213