Просвітницький захід на тему “Діяльність Уповноваженого ВРУ з прав людини” та “Дискримінація: поняття, форми”

23 березня 2020 року з 12:00 год. до 13:00 год. працівниками Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області заплановано проведення просвітницьких заходів на теми: “Діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини” та “Дискримінація: поняття, форми” для працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та представників громадських об'єднань.

З метою створення необхідних умов для реалізації конституційного права громадян на звернення, 23 березня 2020 року з 11:00 год. до 12:00 год. також заплановано зустріч з працівниками Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області