НАЗК затвердило результати повних перевірок декларацій народного депутата, суддів, прокурорів

Національне агентство направило до суду адмінпротоколи стосовно народного депутата України, директора державного підприємства та ще 3-х посадовців за несвоєчасне подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані та декларацій.

Національне агентство встановило, що народний депутат Петро Сабашук не подав до Реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у зв’язку з придбанням у м. Києві земельної ділянки площею 0,061 га вартістю понад 325 тис. грн та садового будинку вартістю понад 106 тис. гривень.

Складено 15 протоколів стосовно генерального директора ДП «Український інститут інтелектуальної власності» Андрія Кудіна. Встановлено, що директор держпідприємства жодного разу не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, отримавши протягом 15-ти місяців у 2017-2018 роках доходи на загальну суму понад 1,4 млн гривень.

Не подав відповідне повідомлення до Реєстру декларацій і прокурор Криворізької місцевої прокуратури № 3 Сергій Артеменко після придбання автомобіля «Audi A6» 1996 року випуску вартістю понад 117 тис. гривень.

Посадовець Департаменту інформаційних технологій ДФС України Олександр Куценко повідомив Національне агентство про придбання автомобіля Peugeot 301 2017 року випуску вартістю 308,5 тис. гривень з порушенням 10-денного строку.

Стосовно суб’єктів декларування складено протоколи за частиною другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає відповідальність у вигляді накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, за несвоєчасне подання декларації перед звільненням направлено до суду протокол за частиною першою статті 172-6 КУпАП стосовно колишнього директора Департаменту державного регулювання та контролю у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та протидії їх незаконному обігу Держлікслужби.

Складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

Джерело:https://nazk.gov.ua/news/rozroblenyy-nazk-onlayn-kurs-antykorupciyni-programy-organiv-vlady-onovyv-rekord-uspi