НАЗК запрошує громадськість до участі у підготовці проекту Державної програми щодо реалізації Антикорупційної стратегії на 2018–2020 роки

Національне агентство з питань запобігання корупції утворить міжвідомчу робочу групу з метою належної підготовки проекту Державної програми щодо реалізації Антикорупційної стратегії на 2018–2020 роки. До співпраці запрошуються громадські організації та зацікавлені органи державної влади.

Враховуючи визначені терміни для підготовки та затвердження Державної програми, а це три місяці після набрання чинності Антикорупційною стратегією на 2018–2020 роки (пункт 2 проекту Закону), Національне агентство вважає доцільним розпочати підготовку проекту відповідного нормативно-правового акта вже зараз.

Підготовлений з урахуванням пропозицій учасників робочої групи проект Державної програми буде опублікований на офіційному веб-сайті НАЗК для громадського обговорення.

Як повідомлялось, 25 квітня 2018 року Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України "Про Антикорупційну стратегію на 2018–2020 роки", який внесений до Верховної Ради України (проект Закону додається). Законопроект № 8324 містить нові засади державної антикорупційної політики, які визначатимуть першочергові заходи із запобігання та протидії корупції на наступні три роки, що повинні вплинути на зниження рівня корупції в Україні. Після прийняття Антикорупційної стратегії Верховною Радою України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом Уряд затвердить Державну програму щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2018–2020 роки.

Контакти Департаменту координації антикорупційної політики: s.hurynenko@nazk.gov.uaa.yaychuk@nazk.gov.ua

Переглядів: 180