Інформаційна кампанія НАЗК “Конфлікт інтересів: треба знати!” вже охопила 7 міст України

Інформаційна кампанія Національного агентства з питань запобігання корупції “Конфлікт інтересів: треба знати!”, яка стартувала 17 жовтня 2017 року, вже охопила 7 міст України.

Наразі семінари-тренінги з роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів прослухали державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські очільники, посадові особи юридичних осіб публічного права, а  також уповноважені з питань запобігання та виявлення корупції, представники системи безоплатної правової допомоги, громадських організацій, які працюють у сфері запобігання та протидії корупції міст: Вінниця, Дніпро, Краматорськ, Сєвєродонецьк, Суми, Харків, Хмельницький.

Інформаційна кампанія триватиме до 15 грудня поточного року, протягом якої  фахівці НАЗК на основі Методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів пропонують практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

Крім того, 9 грудня стартуватиме навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів – треба знати!» на prometheus.org.ua (адреса постійного посилання:https://goo.gl/RjLvZK)

Нагадаємо, що вперше такий захід проведено у 2016 році спільно з ПРООН в Україні у рамках проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору».

Джерело:https://nazk.gov.ua/news/informaciyna-kampaniya-nazk-konflikt-interesiv-treba-znaty-vzhe-ohopyla-7-mist-ukrayiny

Переглядів: 447