Експерти EUACI надали 99 рекомендацій НАЗК щодо вдосконалення врегулювання конфліктів інтересу та оцінки корупційних ризиків

Експерти Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI) презентували Національному агентству з питань запобігання корупції та іншим зацікавленим cторонам звіти щодо управління конфліктами інтересів та вдосконалення механізму оцінки корупційних ризиків в Україні. Документи містять 99 рекомендацій щодо усунення проблемних питань чи удосконалення процесів діяльності Національного агентства у зазначених напрямах.

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Мангул подякував за ці звіти очільниці Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні Еці Ткешелашвілі, а також наголосив на послідовності та високому рівні експертної підтримки, яка надається Національному агентству. Він повідомив, що у подальшому Національне агентство використовуватиме результати зазначеного оцінювання у своїй діяльності і працюватиме над впровадженням рекомендацій.

Експерт EUACI др. Валтс Калнінш презентував учасникам два звіти: «Оцінка корупційних ризиків в Україні: поточний стан справ» (ENG) і «Управління конфліктами інтересів в Україні та Національне агентство з питань запобігання корупції» (ENG) у частині висновків і рекомендацій.

Нагадаємо, що стратегічний план розвитку Національного агентства з питань запобігання корупції на 2017-2020 роки, у якому визначаються  пріоритетні напрями для удосконалення діяльності Національного агентства до 2020 року, було  сформовано завдяки послідовній підтримці міжнародних партнерів, у тому числі  Антикорупційній ініціативі ЄС в Україні (EUACI) (Стратегія розвитку).

Джерело: https://nazk.gov.ua/news/eksperty-euaci-nadaly-99-rekomendaciy-nazk-shchodo-vdoskonalennya-vregulyuvannya-konfliktiv

Переглядів: 209