Державні службовці Яворівської РДА та “Конфлікт інтересів: треба знати”

Сьогодні, 8 грудня 2017 року, у переддень відзначення Міжнародного дня боротьби з корупцією, який відзначається щорічно 9 грудня з ініціативи Організації Об’єднаних Націй, у районному Народному домі «Сокіл» відбувся інформаційний семінар «Конфлікт інтересів: треба знати» для керівництва, начальників та спеціалістів структурних підрозділів Яворівської районної державної адміністрації.

У вступному слові до учасників семінару Орест Хлян  наголосив на важливості дотримання усіма державними службовцями антикорупційного законодавства в райдержадміністрації та вжитті заходів щодо недопущення виникнення реального та потенційного конфлікту інтересів.

В ході семінару учасники переглянули презентацію та ознайомились з методичними рекомендаціями НАЗК з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.

В рамках семінару виступила завідувач сектору персоналу райдержадміністрації Марія Хитрейко, яка ознайомила присутніх з основними пунктами та положеннями розпорядження голови Яворівської райдержадміністрації від 7 грудня 2017 року №1088/02-06 «Про проведення у 2018 році оцінювання результатів службової діяльності державних службовців». Окрім цього, учасники семінару ознайомились з постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 р. № 640 «Про затвердження Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців».

Документознавець відділу діловодства та документообігу райдержадміністрації Любов Лисак повідомила про нову систему  здійснення електронного документообігу „UnitiBase.DocNet” та надала інструкцію по її використанню.

На звершення головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, виявлення та запобігання корупції Олександр Шибіко проінформував присутніх, про те, що 9 грудня 2017 року Національним агентством з питань запобігання корупції планується проведення онлайн-курсу «Конфлікт інтересів: треба знати!», який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

Онлайн-курс розпочнеться 09.12.2017 р. Для участі у ньому необхідно зареєструватися www.prometheus.org.ua, знайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» та зареєструватися на вказаний курс.

Переглядів: 439