1 квітня 2019 року етап подання декларацій завершиться.

З початком чергового етапу декларування-2019 до Реєстру декларацій станом на 20 березня подано 665 412 щорічних декларацій. У цей самий день минулого року до Реєстру надійшло 526 282 щорічні декларації.

Такий прогрес свідчить про зростаючу відповідальність декларантів до виконання свого обов’язку. Тому подання декларацій відбувається більш рівномірно в часі.  Національне агентство з питань запобігання корупції забезпечило стабільну роботу Реєстру і протягом етапу декларування не зафіксувало жодного пікового навантаження.

Водночас за період декларування (з 1 січня 2019 року) служба технічної підтримки Національного агентства надала 117 692 відповіді на запити декларантів. При цьому відповіді на запити надавалися не пізніше, ніж на наступний день після їх надходження. Слід зазначити: чим точніше були сформульовані запитання від декларантів, тим швидше на них були надані відповіді.

Нагадаємо, що 1 квітня 2019 року етап подання декларацій завершиться.

Національне агентство вітає суб’єктів декларування, які успішно і своєчасно подали декларації, та наполегливо рекомендує тим, хто ще цього не зробив – не зволікати.

На сайті Національного агентства для суб’єктів декларування розміщенні відео- та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, посилання на відкриті державні реєстри, у яких міститься більшість інформації, необхідної для зазначення у декларації.

Технічна допомога по роботі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування" +38(044)200-06-94, e-mail:  support@nazk.gov.ua

Оновлена інформація, яка допоможе у заповненні та поданні декларації:

Переглядів: 220