Жителька Івано-Франківської громади відзначила свій 102-й день народження

Вчора, 2 лютого жителька села Діброва Жеребецька Розарія Миколаївна відзначила свій 102-й день народження.

Як розповідає дочка жінки Марія, ювілярка пройшла нелегкий шлях. На її долю випало чимало біди, адже довелось пережити не одну війну. Хоча пані Розарія прикута до ліжка і їй складно вже говорити, вона молиться за мир на рідній землі та вірить у те, що український народ з мужністю та силою духу подолає всі випробування! І часто запитує: чи живий ще путін?

Розарія Миколаївна з багатодітної сім’ї, була найстаршою серед дітей. У важкі повоєнні часи жінка понад 40 років працювала у колгоспі. За цей час вийшла заміж. Спільно з чоловіком, який пройшов фронт, гідно виховали двоє дітей, дочекалися п’ятеро онуків та дев’ять правнуків. Проживши нелегке життя, після наслідків війни та частих хвороб, на 70-му році життя чоловік помер.

Приємно сьогодні бачити як рідні дбають про нашу ювілярку. Висловити жінці слова вдячності і шани за багаторічну сумлінну працю, досвід, незламність перед воєнними лихоліттями, які випали на її долю.