Завершився XXVII Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина 2019″

Стало доброю традицією у День пам’яті святих апостолів Петра і Павла у м. Новояворівську проводити міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина".

Ось і цього року вже 27 раз на центральній площі у Палаці Культури "Кристал" звучала сучасна українська музика, а протягом 6 конкурсних днів 7-12 липня новояворівчани та гості міста мали змогу поринути у розмаїття української пісні у виконанні 126 конкурсантів зі всіх регіонів України та 15 країн світу.

Привітати учасників, дипломантів та переможців пісенного конкурсу завітали почесні гості - заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів, заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Назар Сойко, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, міський голова м. Новояворівськ Василь Муравель та почесні гості.

"Шановні представники влади різних рівнів, організатори, учасники фестивалю та новояворівчани щиро вітаю всіх зі святом! Сьогодні прочитав що "Молода Галичина" є один з найстаріших конкурсів в Україні, і це надзвичайно. Тим, ми стверджуємо, що молодість не в роках, не по віку, а в серці. Бажаю вам вічної молодості та оптимізму" - наголошує заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів

Завершилося свято української пісні гала-концертом за участі лауреатів фестивалю «Молода Галичина 2019».

В рамках закриття глядачів пісенними виступами вітали зіркові гості «АртемКай band» та «Цвіт кульбаби».