Запрошуємо на IV районний турнір з футболу пам’яті героя АТО Юрія Костіва

10 липня 2021 року у с. Старичі відбудеться IV районний турнір з футболу пам’яті героя АТО Юрія Костіва – молодшого сержанта, командира відділення технічного обслуговування 24-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ.

Слід зауважити, захід відбудеться за сприянням Яворівської районної державної адміністрації та районної ради.

Слава Герою України 🇺🇦

Нагадаємо,
Костів Юрій Миронович – командир відділення технічного обслуговування автомобілів, гусеничних тягачів і транспортерів ремонтного взводу ремонтної роти батальйону матеріально-технічного забезпечення 24-ї Залізної імені князя Данила Галицького окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, молодший сержант.

Народився 23 лютого 1989 року в селі Старичі Яворівського району Львівської області. Навчався в загальноосвітній школі села Старичі. Закінчив Львівський техніко-економічний коледж Національного університету «Львівська політехніка».
Служив в 24-ій Залізній імені князя Данила Галицького окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А0998; місто Яворів Львівської області).

З весни 2014 року приймав участь в антитерористичній операції на сході України.
11 липня 2014 року в районі села Зеленопілля Свердловського району Луганської області біля 4:30 годин ранку російсько-терористичні угрупування обстріляли з РСЗВ “Град” блок-пост українських військових, в результаті обстрілу загинуло 19 військовослужбовців, серед них і Юрій Костів.

19 липня 2014 року похований на кладовищі села Старичі Яворівського району.
Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступня (14.03.2015; посмертно).
Рішенням сесії Яворівської районної ради №486 від 17.05.2019 року Старицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів присвоєно ім'я Юрія Костіва