За мир та припинення війни молились сьогодні на традиційній прощі у Прилбичах

Сьогодні, з нагоди 157-ї річниці від Дня народження праведного митрополита Андрея Шептицького у його родинному селі Прилбичах на Яворівщині відбулася традиційна проща

В межах прощі відбулась панахида біля каплиці-усипальниці, Божественна Літургія, яку очолив Владика Ігор Возьняк, архієпископ і митрополит Львівський у співслужінні з єпископами та священниками, благословення вірних свяченою водою, помазання святим єлеєм, Благословення «Соціального хостела».

Місцеві мешканці та гості спільно помолилися за захист наших воїнів у боротьбі з російською агресією, мир і спокій та швидшу перемогу України!

Довідково: Прилбичі — село в Яворівському районі, де народився митрополит Андрей Шептицький, ЧСВВ (29.07.1865-01.11.1944) - український релігійний діяч, єпископ Української греко-католицької церкви; від 17.01.1901 до смерті митрополита Галицький та Архієпископ Львівський — настоятель Української греко-католицької церкви.