Юні рятувальники Яворівщини вшанували подвиг героїв-ліквідаторів на Чорнобильській атомній електростанції

26 квітня, українці та весь світ згадують одну з найстрашніших катастроф за часів існування людства – аварію на Чорнобильській атомній електростанції. 37 років тому тисячі вогнеборців вели відчайдушну боротьбу із радіаційною загрозою.

Саме тому, сьогодні, учасники руху юних рятувальників Новояворівського закладу загальної середньої освіти № 1, Яворівської гімназії імені Осипа Маковея та Яворівського закладу загальної середньої освіти № 3 імені Тараса Шевченка вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя заради інших, хвилиною мовчання, а також вивчили історію про найбільшу техногенну катастрофу на території України.

А наостанок фахівці ДСНС вручили грамоти членам дружин юних рятувальників-пожежних за найкраще написання радіодиктанту від Пса Патрона до Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки, який відбувся 4 квітня 2023 року.