Яворівський національний природний парк відсвяткував 23-тю річницю створення

З нагоди свята голова Яворівської районної державної адміністрації та голова районної ради привітали працівників парку, і за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку сфери охорони навколишнього природного середовища та природоохоронної діяльності і з нагоди відзначення Дня працівника природо-заповідної справи та 23-ї річниці з Дня створення Яворівського національного природного парку нагородили грамотою та подарунком Яворівської райдержадміністрації та районної ради начальника відділу господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою Яворівського НПП Юрія Плеша і голову ГО “Асоціація по створенню Розточанського біосферного заповідника”, директора Яворівського національного природного парку Михайла Біляка.

"У цей святковий день бажаю натхнення, вагомих результатів діяльності, міцного здоров’я, добробуту, душевної гармонії, успіхів у нелегкій та важливій природно-заповідній справі Яворівського парку!. Дякую вам за ваш труд, а він неоціненний, адже є результат"- говорить Ярослав Коминський

Також лунали вітання від голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького, обласної ради, голови Івано-Франківської селищної ради Ірини Перун для працівників парку.

На завершення заходу охочі мали майстер-клас плетіння віночків, які пізніше пустили у воду.

Для довідки: Яворівський національний природний парк створений згідно Указу Президента 4 липня 1998 р. з метою збереження, відтворення, раціонального використання типових і унікальних лісостепових ландшафтів та інших природних комплексів в межах Головного Європейського вододілу, які мають важливе природоохоронне, естетичне та рекреаційне значення.

Переглядів: 3